O nás

Jsme čistě česká firma, která vychází z dlouholetých zkušeností v oblasti elektromobility. V roce 2019 jsme vyvinuli a získali patent na nabíjecí stanici pro elektrokola a další elektronická zařízení. Jsme hrdí na naši inovaci a nadšení pro podporu udržitelné mobility.

S naší nabíjecí stanicí pro elektrokola od společnosti Etron je dobíjení nyní snadné kdekoliv, kde jsou naše dobíjecí stanice instalovány! Elektrická kola, i když zabírají málo místa, vyžadují dobíjení jejich baterií. S naší nabíjecí stanicí pro elektrokola můžete jednoduše dobíjet vaše kolo kdekoliv jsou naše stanice nainstalovány! A nejen to, díky chytrému nabíjecímu boxu můžete dobít nejen vaše elektrokolo, ale i váš mobilní telefon, fotoaparát nebo notebook.

Naše nabíjecí stanice je navržena pro dobíjení až 12 elektrokol najednou a byla testována u firmy PRE, a. s. Obsahuje také 12 nabíjecích jednotek USB pro různé typy zařízení (mikro1, mikro2, Apple) a je volně přístupná. K dispozici jsou stojany na kola pro uzamčení vašich elektrokol a nabíjecí stanice je veřejně dostupná 24 hodin denně.

  


Pokud se vydáváte na výlet a máte obavy, zda vám vydrží baterie, nebojte se. S našimi elektroboxy ETRON můžete baterii nabít bez stresu a s pohodou, kdekoliv jsou naše boxy instalovány. Stačí jednoduše přijet, připojit svou nabíječku a vyrazit na kávu, oběd nebo prohlídku zajímavé památky. Vše je zabezpečeno univerzálním zámkem na vratnou minci nebo kódovaným zámkem, takže si můžete být jisti a v klidu si užívat dobrého jídla nebo piva.

"Kde najdu další nabíjecí stanici pro své elektrokolo?" Na tuto otázku lze rychle odpovědět. Momentálně je na cestách mnoho bezplatných aplikací, které vám pomohou najít nejbližší nabíjecí stanici pro kola. Některé z nich jsou umístěny v restauracích, takže si je můžete spojit s klidnou přestávkou. Veřejná zařízení také sledují trend E-bike a nabízejí možnost dobíjení baterie elektrokola.


Nabízení dobíjecích stanic pro elektrokola může být pro obce, města, turistické zajímavosti, restaurace a penziony velkou výhodou z několika důvodů:

 1. Zlepšení turistického ruchu: Nabízení možnosti dobíjení elektrokol přitahuje turisty, kteří chtějí prozkoumat okolí na elektrokolech. To může vést k nárůstu turistického ruchu a zvýšení příjmů pro místní podniky.

 2. Podpora udržitelné mobility: Poskytování dobíjecích stanic pro elektrokola podporuje udržitelnou mobilitu a snižuje emise skleníkových plynů. To může být atraktivní pro ekologicky zaměřené turisty a zvyšuje obecnou ekologickou odpovědnost.

 3. Zvýšení konkurenceschopnosti podniků: Restaurace a penziony, které nabízejí dobíjecí stanice pro elektrokola, mohou získat konkurenční výhodu, protože přitahují více zákazníků, kteří mají elektrokola.

 4. Rozvoj společenské infrastruktury: Poskytování dobíjecích stanic pro elektrokola může přispět k rozvoji společenské infrastruktury v obcích a městech. To ukazuje péči o potřeby moderních cestovatelů a zvyšuje atraktivitu dané oblasti.

 5. Možnost partnerských dohod: Spolupráce s místními podniky, jako jsou restaurace nebo penziony, na instalaci dobíjecích stanic může vést k vytvoření partnerství, která mohou být pro všechny strany výhodná.

Celkově lze říci, že nabízení dobíjecích stanic pro elektrokola má potenciál zlepšit turistický ruch, podpořit udržitelnou mobilitu a zvýšit atraktivitu a konkurenceschopnost místních podniků a obcí.

   

   

Vaše výhody

 • současné nabíjení až osmi elektrokol 
 • čtyři uzamykatelné úložné prostory (např. s kabelovým zámkem) pro baterie, nebo cyklistické přilby
 • navrženo pro nabíjení všech elektrokol
 • zabezpečeno proti vandalismu a chráněno proti korozi
 • navrženo pro nabíjení baterií v systému
 • využití pro vnitřní a venkovní prostor
 • čtyři samostatně uzamykatelné úložné prostory - každý se zásuvkami Schuko a nabíjecím zařízením USB
 • ochrana proti krádeži bezpečnostním zámkem válce