Reference

2019-2023

Předsedkyně dobrovolného svazku obcí Mikroregion Miroslavsko Ing. Barbora Arndt

"řekla o nás"

"Nabíjecí stanici pro elektrokola jsme od firmy Etron Czech s.r.o. zakoupili na jaře letošního roku 2023 v počtu 8 ks z důvodu rozšíření nabídky služeb pro naše turisty, kteří přijedou na elektrokole nebo si jen potřebují nutně dobít své mobilní zařízení, popřípadě fotoaparáty. Nabíjecí stanice je navíc vybavena kompresorem.

Výhodou nabíjecí stanice je, že pokud e-cyklista potřebuje dobít baterii pro své elektrokolo, může v mezičase jejího dobíjení navštívit centrum obce, prohlédnout si pamětihodnosti, nebo si dát v okolí skvělý oběd, či kávu.

Za Mikroregion Miroslavsko můžu jen doporučit nabíjecí stanice od společnosti Etron Czech s.r.o. a věřím, že doplní infrastrukturu e-cykloturistiky v rámci České republice."

Pražská Energetika a. s. (spolupráce v projektu pronájem dobíjecí stanice pro elektrokola a čtyř elektrokol)

Od 1. 8. 2020 jsme navázali spolupráci s Pražskou energetikou v oblasti pronájmu naší dobíjecí stanice a čtyř elektrokol dle vlastního výběru.

Vhodné jak pro hotely, penziony nebo golfové rezorty a  pro města a obce.

Pronájem 1x Box a 4 ks elektrokolo.

Projekt je na 2 sezóny, to znamená, že platby nájemného jsou pouze 7 měsíců v roce. Od dubna do října.

Město Jílové u Prahy

Instalace dobíjecí stanici pro elektrokola ETRON na Masarykovo náměstí, instalace září 2020.

„Spolupráce s firmou Etron Czech s. r. o. proběhla ve velmi profesionálmím stylu, můžeme za naše město říct, že dobíjecí stanice funguje již rok a půl a je pořád v úžasném stavu.

Jsme  rádi, že jsem tuhle službu mohli poskytnou bezplatně elektrocyklistům i turistům, co potřebují nutně energii pro mobilní zařízení, apod."


Navíc děkujeme za příjemný pozáruční servis a to výměnu zámku za digitální uzamykání.

Ing. Kopanica Tomáš

odbor technického zabezpečení Města Jílové u PrahySdružení obcí Jablunkovska

instalace dobíjecích stanic pro elektrokola 16 ks 

Ing. Taťána Groušlová, sdružení obcí Jablunkovska "řekla o nás" "Spolupráce s firmou Etron Czech s.r.o. proběhla ve velmi profesionálním stylu, můžeme za naše sdružení říct, že dobíjecí stanice fungují velice dobře a že výběr dodavatele byl tou nejlepší volbou pro náš mikroregion. Jsme rádi, že jsme tuhle službu mohli poskytnout zdarma elektrocyklistům i turistům, co potřebují nutně energii pro mobilní zařízení."