Reference

Starosta Krásné Lípy

Jan Kolář

„řekl o nás“

„Dobíjecí stanici pro elektrokola jsme od firmy Etron Czech s.r.o. zakoupili na jaře roku 2020 z důvodu rozšíření nabídky služeb pro naše turisty, kteří přijedou na elektrokole, nebo si jen potřebují nutně dobít své mobily, popřípadě fotoaparáty. Výhodou nabíjecí stanice je, že pokud elektrocyklista potřebuje dobít baterii pro své elektrokolo, může v mezičase jejího dobíjení navštívit centrum našeho města, prohlédnout si pamětihodnosti, nebo si dát v okolí skvělý oběd, či kávu.

Za město Krásná Lípa můžu jen doporučit nabíjecí stanice od společnosti Etron Czech s.r.o. a věřím, že budou podporou elektrocykloturistiky po celé České republice."


Pražská Energetika a. s. (spolupráce v projektu pronájem dobíjecí stanice pro elektrokola a čtyř elektrokol)

Od 1. 8. 2020 jsme navázali spolupráci s Pražskou energetikou v oblasti pronájmu naší dobíjecí stanice a čtyř elektrokol dle vlastního výběru.

Vhodné jak pro hotely, penziony nebo golfové rezorty a  pro města a obce.

Pronájem 1x Box a 4 ks elektrokolo.

Projekt je na 2 sezóny, to znamená, že platby nájemného jsou pouze 7 měsíců v roce. Od dubna do října.

Město Jílové u Prahy

Instalace dobíjecí stanici pro elektrokola ETRON na Masarykovo náměstí, instalace září 2020.

„Spolupráce s firmou Etron Czech s. r. o. proběhla ve velmi profesionálmím stylu, můžeme za naše město říct, že dobíjecí stanice funguje již rok a půl a je pořád v úžasném stavu.

Jsme  rádi, že jsem tuhle službu mohli poskytnou bezplatně elektrocyklistům i turistům, co potřebují nutně energii pro mobilní zařízení, apod."

Ing. Kopanica Tomáš

odbor technického zabezpečení Města Jílové u PrahySdružení obcí Jablunkovska

instalace dobíjecích stanic pro elektrokola 16 ks 

Ing. Taťána Groušlová, sdružení obcí Jablunkovska "řekla o nás" "Spolupráce s firmou Etron Czech s.r.o. proběhla ve velmi profesionálním stylu, můžeme za naše sdružení říct, že dobíjecí stanice fungují velice dobře a že výběr dodavatele byl tou nejlepší volbou pro náš mikroregion. Jsme rádi, že jsme tuhle službu mohli poskytnout zdarma elektrocyklistům i turistům, co potřebují nutně energii pro mobilní zařízení."